Лікарський склад

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 
ЛІКАРСЬКИЙ СКЛАД
КИЇВСЬКОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ № 2
ФІЛІЇ "ЦЕНТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я" ПАТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

№ п/п

Прізвище

Ім’я

По-батькові

Посада

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

1

Дрофа

Леся

Богданівна

головний лікар, лікар вищої категорії

2

Гапон

Тетяна

Анатоліївна

завідувач амбулаторії

3

Завгородня

Аліна

Михайлівна

завідувач амбулаторії, лікар-стоматолог 1 категорії

4

Гаврюк

Тетяна

Олександрівна

завідувач амбулаторії, лікар-стоматолог 1 категорії

5

Парходько

Микола

Михайлович

завідувач амбулаторії, лікар-стоматолог вищої категорії

6

Лавроненко

Андрій

Володимирович

завідувач відділення, лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

7

Салькова

Оксана

Вікторівна

завідувач відділення, лікар-анестезіолог вищої категорії

8

Кириченко

Ольга

Володимирівна

завідувач відділення, лікар-гастроентеролог вищої категорії

9

Мишанич

Галина

Іванівна

завідувач відділення, лікар-ендокринолог 2 категорії

10

Залєвська

Тетяна

Дмитрівна

завідувач відділення, лікар-кардіолог 1 категорії

11

Бурлакова

Людмила

Іванівна

завідувач відділення, лікар-кардіолог вищої категорії

12

Єрмакова

Валентина

Іванівна

завідувач відділення, лікар-лаборант вищої категорії

13

Білошицький

Володимир

Миколайович

завідувач відділення, лікар-невропатолог вищої категорії

14

Рижій

Ірина

Іванівна

завідувач відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії

15

Бистров

Євгеній

Борисович

завідувач відділення, лікар-патологоанатом вищої категорії

16

Кнопик

Любов

Олександрівна

завідувач відділення, лікар-пульмонолог вищої категорії

17

Вєтрова

Людмила

Олександрівна

завідувач відділення, лікар-рентгенолог

18

Машкевич

Олександра

Григорівна

завідувач відділення, лікар-терапевт

19

Дідков

Олександр

Михайлович

завідувач відділення, лікар-терапевт вищої категорії

20

Портна

Олена

Іванівна

завідувач відділення, лікар-терапевт вищої категорії

21

Лобода

Олег

Юрійович

завідувач відділення, лікар-уролог вищої категорії

22

Левковська

Вікторія

Іванівна

завідувач відділення, лікар-фізіотерапевт 1 категорії

23

Каверіна

Раїса

Миколаївна

завідувач відділення, лікар-фізіотерапевт вищої категорії

24

Орел

Сергій

Сергійович

завідувач відділення, лікар-фтизіатр вищої категорії

25

Єрмоленко

Тетяна

Юріївна

завідувач відділення, лікар з ультразвукової діагностики 2 категорії

26

Степанкова

Оксана

Віталіївна

завідувач відділення, лікар-педіатр-неонатолог 1 категорії

27

Кричфалушій

Маріанна

Анатоліївна

завідувач відділення, лікар-стоматолог 2 категорії

28

Швидка

Ірина

Миколаївна

завідувач МІАВ вищої категорії

29

Сербіна

Марина

Вікторівна

завідувач пункту охорони здоров'я, лікар-терапевт вищої категорії

30

Двуліт

Марія-Мар’яна

Петрівна

завідувач центру, лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

31

Буць

Оксана

Юріївна

заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності вищої категорії

32

Бабакова

Олена

Володимирівна

заступник головного лікаря з медичної частини вищої категорії

33

Клебан

Ярослав

Іванович

заступник головного лікаря з поліклінічного розділу роботи

34

Карпенко

Юлія

Миколаївна

лікар-акушер-гінеколог

35

Макаренко

Лілія

Володимирівна

лікар-акушер-гінеколог

36

Мединська

Богуслава

Євстахіївна

лікар-акушер-гінеколог

37

Шевчук

Лілія

Григорівна

лікар-акушер-гінеколог 2 категорії

38

Волчкова-Котова

Алла

Володимирівна

лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

39

Мнацаканян

Наталія

Рубенівна

лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

40

Уланова

Вераніка

Валеріївна

лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

41

Гайдукова

Вікторія

Іванівна

лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

42

Литвин

Людмила

Петрівна

лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

43

Порайко

Світлана

Миколаївна

лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

44

Лимар

Наталія

Іванівна

лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

45

Матвєєв

Андрій

Ігорович

лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

46

Трирог

Ванда

Вікторівна

лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

47

Тимофєєва

Катерина

Борисівна

лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

48

Бережна

Тетяна

Андріївна

лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

49

Захаренко

Ніла

Олександрівна

лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

50

Макарова

Олена

Владиславівна

лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

51

Цой

Ольга

Юріївна

лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

52

Марцінко

Ольга

Богданівна

лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

53

Мельник

Людмила

Василівна

лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

54

Касьянова

Наталя

Василівна

лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

55

Савицька

Наталія

Іванівна

лікар-анестезіолог 1 категорії

56

Бондаренко

Ірина

Іванівна

лікар-анестезіолог 1 категорії

57

Андрійчук

Андрій

Валерійович

лікар-анестезіолог 2 категорії

58

Атмажитов

Василь

Михайлович

лікар-анестезіолог вищої категорії

59

Степанчук

Митрофан

Митрофанович

лікар-анестезіолог вищої категорії

60

Яковишина

Лариса

Вікторівна

лікар-анестезіолог вищої категорії

61

Тупчій

Неля

Олексіївна

лікар-анестезіолог вищої категорії

62

Малєй

Володимир

Петрович

лікар-анестезіолог вищої категорії

63

Жежер

Андрій

Олександрович

лікар-анестезіолог вищої категорії

64

Тодорашко

Іван

Іванович

лікар-гастроентеролог вищої категорії

65

Федорченко

Людмила

Володимирівна

лікар-гастроентеролог вищої категорії

66

Сєрова

Наталія

Володимирівна

лікар-дерматовенеролог 1 категорії

67

Лобода

Алла

Анатоліївна

лікар-дерматовенеролог 1 категорії

68

Озірська

Наталія

Сергіївна

лікар-дерматовенеролог 2 категорії

69

Мамонтова

Ірина

Григорівна

лікар-дерматовенеролог вищої категорії

70

Байда

Наталія

Миколаївна

лікар-дерматовенеролог вищої категорії

71

Гасан

Олена

Юріївна

лікар-дерматовенеролог вищої категорії

72

Карапетян

Олена

Андраніківна

лікар-ендокринолог 2 категорії

73

Волковська

Тетяна

Георгіївна

лікар-ендокринолог вищої категорії

74

Черпак

Оксана

Василівна

лікар-ендокринолог вищої категорії

75

Лоцуняк

Юрій

Зеновійович

лікар-ендоскопіст

76

Дідков

Олександр

Олександрович

лікар-ендоскопіст 1 категорії

77

Ващенко

Галина

Федорівна

лікар-ендоскопіст вищої категорії

78

Гнатів

Оксана

Йосипівна

лікар-епідеміолог вищої категорії

79

Авраменко

Олена

Тимофіївна

лікар-інфекціоніст вищої категорії

80

Таранчук

Валентин

Валентинович

лікар-кардіолог

81

Баженова

Наталія

Михайлівна

лікар-кардіолог

82

Самойлова

Світлана

Олегівна

лікар-кардіолог 1 категорії

83

Пустовіт

Світлана

Михайлівна

лікар-кардіолог вищої категорії

84

Юрочко

Богдан

Михайлович

лікар-кардіолог вищої категорії

85

Романов

Сергій

Миколайович

лікар-кардіолог вищої категорії

86

Попок

Петро

Миколайович

лікар-кардіолог вищої категорії

87

Руденко

Алла

Яківна

лікар-лаборант

88

Голуб

Ольга

Іванівна

лікар-лаборант

89

Батицька

Людмила

Валентинівна

лікар-лаборант вищої категорії

90

Молочко

Людмила

Іванівна

лікар-лаборант вищої категорії

91

Ониськів

Любов

Василівна

лікар-лаборант вищої категорії

92

Бондарчук

Людмила

Миколаївна

лікар-лаборант вищої категорії

93

Устименко

Ганна

Яківна

лікар-лаборант вищої категорії

94

Пижова

Наталія

Миколаївна

лікар-лаборант вищої категорії

95

Пранік

Світлана

Андріївна

лікар-методист вищої категорії

96

Чир’ян

Маріца

Робертівна

лікар-невропатолог

97

Дідкова

Юлія

Петрівна

лікар-невропатолог 1 категорії

98

Андрющенко

Анна

Вікторівна

лікар-невропатолог 1 категорії

99

Мусієнко

Сергій

Владиславович

лікар-невропатолог 1 категорії

100

Бойченко

Юлія

Петрівна

лікар-невропатолог 2 категорії

101

Миславська

Оксана

Олегівна

лікар-невропатолог вищої категорії

102

Бугарь

Олександр

Олексійович

лікар-ортопед-травматолог 1 категорії

103

Тесманн

Сергій

Дмитрович

лікар-ортопед-травматолог 2 категорії

104

Амірханова

Маргарита

Рафаелівна

лікар-отоларинголог

105

Ситнік

Тетяна

Василівна

лікар-отоларинголог

106

Денисенко

Роман

Юрійович

лікар-отоларинголог 1 категорії

107

Спільніченко

Максим

Олександрович

лікар-отоларинголог 2 категорії

108

Гребенюк

Юрій

Степанович

лікар-отоларинголог вищої категорії

109

Бобров

Андрій

Леонідович

лікар-отоларинголог вищої категорії

110

Зінькова

Ірина

Сергіївна

лікар-отоларинголог вищої категорії

111

Ловейкіна

Світлана

Олександрівна

лікар-отоларинголог вищої категорії

112

Іщенко

Ганна

Миколаївна

лікар-офтальмолог

113

Рязанцева

Роксолана

Льонгінівна

лікар-офтальмолог

114

Митрофанова

Світлана

Володимирівна

лікар-офтальмолог 1 категорії

115

Коваленко

Марина

Ігорівна

лікар-офтальмолог 2 категорії

116

Сікорська

Олена

Францівна

лікар-офтальмолог 2 категорії

117

Ванна

Вікторія

Олексіївна

лікар-офтальмолог вищої категорії

118

Дудчак

Світлана

Віталіївна

лікар-офтальмолог вищої категорії

119

Смірнова

Інна

Ігорівна

лікар-патологоанатом вищої категорії

120

Короп

Олександр

Петрович

лікар-патологоанатом дитячий 1 категорії

121

Бандалетова

Вікторія

Юріївна

лікар-педіатр-неонатолог 1 категорії

122

Москаленко

Оксана

Павлівна

лікар-педіатр-неонатолог 2 категорії

123

Гафурі

Адель

Рустамівна

лікар-педіатр-неонатолог 2 категорії

124

Смайлова

Лінда

Фікретівна

лікар-педіатр-неонатолог вищої категорії

125

Вегера

Наталія

Петрівна

лікар-педіатр-неонатолог вищої категорії

126

Нагорна

Лілія

Олександрівна

лікар-педіатр-неонатолог вищої категорії

127

Малярчик

Катерина

Григорівна

лікар-педіатр дільничий 1 категорії

128

Бударецька

Тетяна

Павлівна

лікар-педіатр дільничий 1 категорії

129

Вовк

Ріта

Петрівна

лікар-педіатр дільничий вищої категорії

130

Котова

Наталія

Олександрівна

лікар-педіатр дільничий вищої категорії

131

Ревуцький

Зенон

Ярославович

лікар-психіатр 1 категорії

132

Клебан

Катерина

Ігорівна

лікар-психіатр 1 категорії

133

Потаскалова

Вікторія

Сергіївна

лікар-психотерапевт 2 категорії

134

Гундертайло

Богдан

Іванович

лікар-пульмонолог 2 категорії

135

Тараленко

Лідія

Володимирівна

лікар-пульмонолог вищої категорії

136

Єгоров

Олексій

Михайлович

лікар-рентгенолог

137

Туревська

Ірина

Миколаївна

лікар-рентгенолог

138

Кочетков

Геннадій

Геннадійович

лікар-рентгенолог 1 категорії

139

Марієвський

Ігор

Вікторович

лікар-рентгенолог 1 категорії

140

Друзь

Ірина

Яківна

лікар-рентгенолог вищої категорії

141

Мацишин

Віктор

Сергійович

лікар-рефлексотерапевт

142

Никула

Борис

Тарасович

лікар-сексопатолог вищої категорії

143

Баглай

Валентина

Василівна

лікар-статистик вищої категорії

144

Яцишіна

Євгенія

Яківна

лікар-статистик вищої категорії

145

Ткаченко

Юлія

Миколаївна

лікар-стоматолог

146

Коцюруба

Максим

Валерійович

лікар-стоматолог

147

Білоус

Марина

Костянтинівна

лікар-стоматолог-ортодонт

148

Нога

В’ячеслав

Вікторович

лікар-стоматолог-ортопед

149

Токарєва

Ніна

Андріївна

лікар-стоматолог-ортопед 1 категорії

150

Тимофєєва

Крістіна

Олександрівна

лікар-стоматолог-ортопед 1 категорії

151

Подогов

Ігор

Васильович

лікар-стоматолог-ортопед 2 категорії

152

Тоцька

Світлана

Феліксівна

лікар-стоматолог-ортопед вищої категорії

153

Махницька

Катерина

Олександрівна

лікар-стоматолог-терапевт

154

Шимкова

Вікторія

Іванівна

лікар-стоматолог-терапевт вищої категорії

155

Скрипниченко

Наталія

Дмитрівна

лікар-стоматолог-хірург 1 категорії

156

Гордійчук

Світлана

Олександрівна

лікар-стоматолог-хірург вищої категорії

157

Цебро

Олександр

Васильович

лікар-стоматолог 1 категорії

158

Фещенко

Христина

Юріївна

лікар-стоматолог 1 категорії

159

Лавринюк

Тетяна

Петрівна

лікар-стоматолог 1 категорії

160

Мар’янович

Катерина

Олександрівна

лікар-стоматолог 1 категорії

161

Живогляд

Мирослава

Олексіївна

лікар-стоматолог 1 категорії

162

Мазур

Катерина

Віталіївна

лікар-стоматолог 2 категорії

163

Ставська

Наталія

Дмитрівна

лікар-стоматолог вищої категорії

164

Будьонна

Лариса

Григорівна

лікар-стоматолог вищої категорії

165

Макаренко

Галина

Іванівна

лікар-стоматолог вищої категорії

166

Мусієнко

Ольга

Тарасівна

лікар-стоматолог вищої категорії

167

Кобченко

Лариса

Володимирівна

лікар-стоматолог вищої категорії

168

Золотарьова

Наталія

Володимирівна

лікар-стоматолог вищої категорії

169

Лобанова

Єлизавета

Олександрівна

лікар-стоматолог вищої категорії

170

Гоголь

Оксана

Володимирівна

лікар-терапевт

171

Петрусь

Любов

Дмитрівна

лікар-терапевт

172

Кошіль

Володимир

Іванович

лікар-терапевт

173

Ляхоцька

Ада

Володимирівна

лікар-терапевт

174

Гірченко

Наталія

Віталіївна

лікар-терапевт

175

Валігура

Марія

Слав’янівна

лікар-терапевт

176

Єфіменко

Яна

Валеріївна

лікар-терапевт

177

Гуназа

Світлана

Михайлівна

лікар-терапевт 1 категорії

178

Добрянська

Каріна

Анатоліївна

лікар-терапевт 2 категорії

179

Онопрієнко

Оксана

Василівна

лікар-терапевт 2 категорії

180

Фокіна

Олена

Миколаївна

лікар-терапевт вищої категорії

181

Сінчак

Наталія

Сергіївна

лікар-терапевт вищої категорії

182

Ємченко

Валерій

Іванович

лікар-терапевт дільничий

183

Шиш

Алла

Олексіївна

лікар-терапевт дільничий 1 категорії

184

Бойчук

Тетяна

Володимирівна

лікар-терапевт дільничий 1 категорії

185

Каліщук

Тетяна

Олександрівна

лікар-терапевт цехової лікарської дільниці 1 категорії

186

Шологін

Леся

Орестівна

лікар-терапевт цехової лікарської дільниці 2 категорії

187

Паніна

Світлана

Іванівна

лікар-терапевт цехової лікарської дільниці вищої категорії

188

Каліщук

Світлана

Віталіївна

лікар-терапевт цехової лікарської дільниці вищої категорії

189

Савватімова

Валентина

Михайлівна

лікар-терапевт цехової лікарської дільниці вищої категорії

190

Андрусенко

Валентина

Данилівна

лікар-терапевт цехової лікарської дільниці вищої категорії

191

Гончар

Олександр

Володимирович

лікар-уролог

192

Велігоша

Василь

Вікторович

лікар-уролог 1 категорії

193

Білик

Віктор

Іванович

лікар-уролог вищої категорії

194

Фащук

Андрій

Євгенович

лікар-уролог вищої категорії

195

Літвінов

Микола

Борисович

лікар-уролог вищої категорії

196

Оскольський

Едуард

Анатолійович

лікар-уролог вищої категорії

197

Сулім

Валерій

Сергійович

лікар-фізіотерапевт

198

Дука

Євген

Петрович

лікар-хірург

199

Морозова

Анна

Володимирівна

лікар-хірург

200

Возна

Алла

Володимирівна

лікар-хірург-онколог

201

Ніжанковський

Владислав

Олександрович

лікар-хірург вищої категорії

202

Логойда

Оксана

Марківна

лікар з ультразвукової діагностики

203

Коваленко

Марія

Сергіївна

лікар з ультразвукової діагностики

204

Костенко

Олена

Іванівна

лікар з ультразвукової діагностики 1 категорії

205

Кнопик

Світлана

Анатоліївна

лікар з ультразвукової діагностики 1 категорії

206

Шинкарук

Тетяна

Олексіївна

лікар з ультразвукової діагностики вищої категорії

207

Маловиця

Вікторія

Андріївна

лікар з ультразвукової діагностики вищої категорії

208

Ейтутіс

Тетяна

Леонідівна

лікар з ультразвукової діагностики вищої категорії

209

Бабіч

Віра

Дементіївна

лікар з ультразвукової діагностики вищої категорії

210

Мишанич

Олег

Михайлович

лікар з ультразвукової діагностики вищої категорії

211

Ткачишина

Наталія

Юріївна

лікар з функціональної діагностики вищої категорії

212

Пустовойт

Вадим

Миколайович

лікар загальної практики (сімейний лікар)

213

Вєтрова

Олена

Романівна

лікар загальної практики (сімейний лікар)

214

Богдан

Ірина

Степанівна

лікар загальної практики (сімейний лікар)

215

Ковбаснюк

Юрій

Васильович

лікар загальної практики (сімейний лікар 2 категорії)

216

Абдряхімова

Ціра

Борисівна

лікар-психіатр вищої категорії

217

Іваніщенко

Мирослава

Станіславівна

лікар-ревматолог 2 категорії

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________